Вітаю Вас Гість | RSS Субота
18.01.2020, 22:47
Друк пакетів
Форма входу
Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Ціни
 • Ціни на пакети МАЙКА
 • Ціни на пакети БАНАН
 • Ціни на пакети УПАКОВКА
 • Зразки
 • Зразки типу "Майка"
 • Зразки типу "Банан"
 • Зразки типу "Упаковка"
 • Контакти
 • Наші контакти
 • Статистика

  Rambler's Top100 Lemky.com
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Головна » Статті » Полиэтиленовые пакеты, печать на пакетах, производство пакетов, пакеты с логотипом

  У категорії матеріалів: 299
  Показано матеріалів: 1-10
  Сторінки: 1 2 3 ... 29 30 »

  Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

  Поліетиленові пакети на Тернопільщині


  Виробництво фірмових пакетів набуло в останні роки важливе значення у світлі маркетингової політики компаній самого різного профілю. Поліетиленові пакети супроводжують нас всюди. Саме пакет ми кладемо в сумку, коли йдемо на роботу, в розрахунку на можливі покупки. У поліетиленовому пакеті ми даруємо подарунки, в ньому ж отримуємо рекламні матеріали на виставках.

  Полиэтиленовые пакеты, печать на пакетах, производство пакетов, пакеты с логотипом | Переглядів: 252 | Додав: Lobanovskiy3042 | Дата: 18.05.2011 | Коментарі (0)

  Самый распространенный из них это пакеты типа "майка". Свое название получили за характерное строение ручек. Именно они обеспечивают прочность этого пакета даже при малой толщине стенки, а наличие боковой складки делает его вместительным. Это наиболее дешевый тип пакетов, который подходит для розничной торговли любого профиля (одежда, обувь, спортивные, канцелярские товары, товары для детей, бытовая техника и т.п.), а также супермаркетов и универмагов.
  Пакеты типа "банан" - пакет изготавливается из полиэтилена низкого, высокого и смешанного давления. Пакеты типа "банан" - более эстетичный и презентабельный тип пакетов, поскольку очень незначительно искажают нанесенный на них фирменный рисунок. Расположение прорезанных ручек и наличие донной складки значительно улучшают его эксплуатационные характеристики. (Фальцев).

  Поліетиленові пакети на Київщині
  Найпоширеніший з них це пакет типу "МАЙКА".  Свою назву одержали за характерну будову ручок. Саме вони забезпечують міцність цього пакета навіть при малій товщині стінки, а наявність бічної складки робить його містким. Це найбільш дешевий тип пакетів, що підходить для роздрібної торгівлі будь-якого профілю (одяг, взуття, спортивні, канцелярські товари, товари для дітей, побутова техніка тощо), а також супермаркетів і універмагів.
  Пакет типу "БАНАН" - пакет виготовляється з поліетилену низького, високого та змішаного тиску. Пакети типу "банан" - більш естетичний і презентабельний тип пакетів, оскільки дуже незначно спотворюють нанесений на них фірмовий малюнок. Розташування прорізаних ручок і наявність донної складки значно поліпшують його експлуатаційні характеристики. (фальців).

  Поліетиленові пакети на Рівненщині

  На сьогоднішній день поліетиленова упаковка є однією з найдоступніших та необхідних у нашому житті

  Наше сучасне підприємство, що розвивається виробляє і реалізує пакети з поліетилену низького тиску. Ми можемо запропонувати вам пакети типу «майка», «банан», а також фасувальні поліетиленові пакети.
  Кольорове зображення наноситься на пакет методом флексографії, що забезпечує найбільш вигідне співвідношення ціни і якості.
  Вся продукція сертифікована відповідним чином.
  Виготовляємо високоякісні поліетиленові пакети практично будь-якого кольору, розміру і ступеня міцності.

  Для виробництва пакетів використовується поліетилен низького тиску (ПНД).

  Виготовлення пакетів на Полтавщині

   

  Поліетиленові пакети з символікою компаній широко використовуються в рекламних цілях. На виставках і презентаціях це ефективний спосіб подати представницькі матеріали, в торгових центрах і магазинах - представити фірму у вигідному світлі, запакувавши товар в красивий пакет. Такі пакети визнані одними з найбільш результативних варіантів при просуванні бренду. Причина їхнього успіху криється в масовості використання. Оскільки пакет - універсальна упаковка, їм активно користуються при транспортуванні і зберіганні найрізноманітніших речей.


  Пакети з логотипом у Полтаві

  Найпоширеніший з них це пакет типу "МАЙКА".  Свою назву одержали за характерну будову ручок. Саме вони забезпечують міцність цього пакета навіть при малій товщині стінки, а наявність бічної складки робить його містким. Це найбільш дешевий тип пакетів, що підходить для роздрібної торгівлі будь-якого профілю (одяг, взуття, спортивні, канцелярські товари, товари для дітей, побутова техніка тощо), а також супермаркетів і універмагів.

  Пакет типу "БАНАН" - пакет виготовляється з поліетилену низького, високого та змішаного тиску. Пакети типу "банан" - більш естетичний і презентабельний тип пакетів, оскільки дуже незначно спотворюють нанесений на них фірмовий малюнок. Розташування прорізаних ручок і наявність донної складки значно поліпшують його експлуатаційні характеристики. (фальців).


  Поліетиленові пакети на Івано-Франківщині
  Пакет майка - недорогий, але ефективний тип упаковки, що підтримує фірмовий стиль та імідж компанії.
  Розміри і товщина пакетів, а також площу нанесення (печатки) логотипу або малюнка може змінюватись за бажанням замовника.
  Свою назву пакет - майка отримав через характерний будови ручок. На сьогоднішній день пакет - майка, мабуть, самий зручний з усіх видів пакетів. Пакет-майка завдяки великої вантажопідйомності та міцності місткий, дозволяє переносити важкі предмети.
  Пакет «банан» - розташування прорубна ручок в пакеті «банан» робить його зручним і надійним у використанні. Зовнішній вигляд такого пакету набагато естетичніше і презентабельнєє, тому він найчастіше використовується в рекламних цілях, для упаковки одягу і т.д.
  Для виробництва пакетів використовується поліетилен низького тиску (ПНД).
  Виготовляємо високоякісні поліетиленові пакети практично будь-якого кольору, розміру і ступеня міцності.


  На сегодняшний день полиэтиленовая упаковка является одной из самых доступных и необходимых в нашей жизни

  Наше современное развивающееся предприятие производит и реализует пакеты из полиэтилена низкого давления. Мы можем предложить вам пакеты типа «майка», «банан», а также фасовочные полиэтиленовые пакеты.

  Цветное изображение наносится на пакет методом флексографии, обеспечивающим наиболее выгодное соотношение цены и качества.

  Вся продукция сертифицирована соответствующим образом.

  Для производства пакетов используется  полиэтилен низкого давления (ПНД).

  Изготавливаем высококачественные полиэтиленовые пакеты практически любого цвета, размера и степени прочности.


  Пакет банан.
  Пакет этого типа считается наиболее эффективным при проведении рекламных акций, часто используется как подарочный пакет. Производится из полиэтилена низкого и высокого давления в широкой цветовой гамме.
  Пакет типа «Майка» считается наиболее дешёвым видом упаковки и широко используется в розничной торговле для упаковки продуктов питания, канцелярских товаров, обуви,
  одежды, бытовой техники и т.д. Полиэтиленовые пакеты «Майка» широко используются в супермаркетах благодаря нанесению на пакете фирменного логотипа.
  Пакет с петлевой ручкой обладает презентабельным внешним видом, поэтому часто используется при проведении рекламных акций, презентаций, вручения подарочных наборов. Производится из полиэтилена низкого и высокого давления в широкой цветовой гамме.
  Приварные ручки не деформируют поверхность пакета, поэтому такой тип пакета служит
  эффективным рекламоносителем.
  Для производства пакетов используется  полиэтилен низкого давления (ПНД).
  Изготавливаем высококачественные полиэтиленовые пакеты практически любого цвета, размера и степени прочности.

  Пакет «майка» - найпопулярніший вид пакетів, оскільки відрізняється невисокою ціною і міцністю при невеликій товщині плівки. Наявність бічних складок підвищує місткість пакету, а конструкція ручок дозволяє витримувати значну вагу.
  Пакет «банан» - прорубна ручка в пакеті робить його зручним і надійним у використанні. Зовнішній вигляд такого пакету набагато естетичніше і презентабельнєє, тому він найчастіше використовується в рекламних цілях, для упаковки одягу і т.д.
  Для виробництва пакетів використовується поліетилен низького тиску (ПНД).
  Виготовляємо високоякісні поліетиленові пакети практично будь-якого кольору, розміру і ступеня міцності.
  Проведення суворого контролю якості на всіх етапах: від вихідної сировини, до готової продукції гарантує високі якісні характеристики пакетів і виключає випуск некондиційної продукції.


  Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz